Ocieplanie pianką Wrocław.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wykonywanie izolacji natryskowych piankami poliuretanowymi. Ocieplanie poddasza pianką, izolacje fundamentów czy też budynków przemysłowych, te wszystkie usługi wykonujemy – Wrocław i okolice.

Posiadamy duże doświadczenie w pracy z piankami poliuretanowymi. Możemy zagwarantować, że izolacja zostanie wykonana zawsze zgodnie ze sztuką, z zachowaniem parametrów deklarowanych przez producenta materiału. Ocieplenia pianką wykonujemy przy użyciu pianek PUR kilku uznanych producentów, a doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam prawidłowo dobrać materiał do panujących w obiekcie warunków.

Jeżeli szukają Państwo doświadczonej firmy, która dodatkowo jest w stanie zaproponować atrakcyjną cenę za wykonanie ocieplenia pianką to nasza oferta jest doskonale odpowiada na te potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
kom. 721 995 777
Wrocław i okolice – pomiary i konsultacje gratis.
Mogą Państwo także zobaczyć nasze realizacje na stronie FB

 

Izolacje natryskowe – jakość pod kontrolą.

Ocieplenia pianką PUR to nie tylko natryskiwanie pianki pistoletem, chociaż sama precyzja natrysku także jest dla nas ważna, ale ważniejsze od tego jest to, aby sam proces powstawania pianki poliuretanowej odbywał się zgodnie ze sztuką. Do tego potrzebne jest nie tylko doświadczenie, ale również znajomość i świadomość samego procesu powstawania pianki. Trzeba mieć świadomość, że produkcja pianki odbywa się na budowie i musi uwzględniać warunki tam panujące. Czy każdy potrafi właściwie zareagować na zmieniające się warunki atmosferyczne, na wilgotność i temperaturę, czy każdy potrafi tak precyzyjnie ustawić maszynę, aby mieszanie składników odbywało się we właściwych proporcjach? Z naszych obserwacji wynika, że niestety nie. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednią firmę do wykonywania izolacji natryskowej.

Ocieplenia pianą – cena bardzo atrakcyjna.

Pomimo wysokich standardów usług, pomimo bogatej wiedzy i dużego doświadczenia staramy się zawsze zachować atrakcyjną, konkurencyjną cenę za nasze usługi ocieplania pianą. Wiemy także, że koszty wykonania izolacji piankami poliuretanowymi nie odbiegają dziś od kosztów ocieplenia innymi materiałami – kluczowy tutaj jest koszt robocizny, ocieplanie pianą po prostu przebiega szybciej, chociaż sam materiał jest odrobinę droższy. To wszystko sprawa, że dziś, bez wahania można wybrać skuteczną izolacje pianką i cieszyć się oszczędnością, nie tylko teraz, ale w przyszłości – inwestycja zwróci się z pewnością w postaci niższych kosztów utrzymania domu.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt

Start typing and press Enter to search