Ocieplanie pianką Kłodzko.

Szukasz sprawdzonej firmy do wykonania ocieplenia pianką poddasza, posadzki czy fundamentu? A może potrzebujesz ocieplić budynek przemysłowy, garaż czy też budynek gospodarczy? Te wszystkie usługi znajdziesz w naszej firmie. Wykonujemy ocieplenia piankami PUR w Kłodzku i w okolicach.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
kom. 721 995 777
Mogą Państwo także zobaczyć nasze realizacje na stronie FB

Posiadamy duże doświadczenie w pracy z piankami PUR. Możemy zapewnić, że izolacja zostanie wykonana zawsze zgodnie ze sztuką, z zachowaniem parametrów deklarowanych przez producenta materiału. Ocieplenia pianką wykonujemy przy użyciu pianek poliuretanowych kilku znanych producentów, a doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam prawidłowo dobrać piankę do panujących w obiekcie warunków.

Ocieplenia pianką PUR to nie tylko natryskiwanie pianki, chociaż sama precyzja natrysku także jest dla nas ważna, ale ważniejsze od tego jest to, aby sam proces powstawania pianki poliuretanowej odbywał się zgodnie z wytycznymi producenta. Do tego potrzebne jest nie tylko doświadczenie, ale również znajomość i świadomość samego procesu powstawania pianki. Trzeba mieć świadomość, że produkcja pianki odbywa się na budowie i musi uwzględniać warunki tam panujące. Czy każdy potrafi właściwie zareagować na zmieniające się warunki atmosferyczne, na wilgotność i temperaturę, czy każdy potrafi tak precyzyjnie ustawić maszynę, aby mieszanie składników odbywało się we właściwych proporcjach? Z naszych obserwacji wynika, że niestety nie. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednią firmę do wykonywania izolacji natryskowej.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt

Start typing and press Enter to search